Do pobrania

OPROGRAMOWANIE

Uwaga licencyjna.

Wszelkie udostępniane oprogramowanie jest legalnie oddane do pobrania w ramach ogólnej umowy licencyjnej użytkownika końcowego (EULA) dostępnej tutaj, którą Państwo akceptują pobierając pliki z całej witryny 3D Geosystemy oraz Leica Geosystems.

Oprogramowanie Leica iCON Office można instalować na dowolnej liczbie komputerów, lecz możliwość działania jest ograniczona w danym momencie do tych, które posiadają przez cały czas uruchomienia programu fizyczny klucz sprzętowy USB (HASP). Dlatego możliwe jest użycie programu na kilku budowach (biurach) przy przekazywaniu klucza dla innych użytkowników.

Licencja na program dowiązana do klucza HASP może być swobodnie odsprzedawana w ramach normalnego zbycia pomiędzy klientem, a kolejnym użytkownikiem bez wiedzy dystrybutora (3D Geosystemy) oraz producenta (Leica Geosystems) z wyjątkiem sytuacji hurtowego zakupu i sprzedaży konkurencyjnej w Polsce i poza jej granicami.

Logo Leica Geosystems

DO POBRANIA

Leica iCON Office 2019 (64-bit)

Pełna wersja oprogramowania w ostatniej nieoficjalnej wersji z 2019r. dla systemów 64-bitowych. Możliwa do użycia dla klientów z wygasającym prawem do aktualizacji po dn. 18.04.2019. Układy współrzędnych dla Polski dostępne są dalej na niniejszej stronie (tylko po pierwszej instalacji na komputerze).

Leica iCON Office 2019 (32-bit)

Pełna wersja oprogramowania w ostatniej nieoficjalnej wersji z 2019r. dla systemów 32-bitowych. Możliwa do użycia dla klientów z wygasającym prawem do aktualizacji po dn. 18.04.2019. Układy współrzędnych dla Polski dostępne są dalej na niniejszej stronie (tylko po pierwszej instalacji na komputerze).

Leica iCON Office 2017

Pełna wersja oprogramowania w ostatniej oficjalnej wersji z 2017r. Możliwa do użycia dla klientów z wygasającym prawem do aktualizacji po dn. 12.09.2017. W pakiecie instalacyjnym zawarte są sterowniki klucza do systemów Windows XP/Vista/7. Układy współrzędnych dla Polski dostępne są dalej na niniejszej stronie (tylko po pierwszej instalacji na komputerze).

Leica iCON Office 2016

Pełna wersja oprogramowania w ostatniej oficjalnej wersji z 2016r. Możliwa do użycia dla klientów z wygasającym prawem do aktualizacji po dn. 30.04.2016. W pakiecie instalacyjnym zawarte są sterowniki klucza do systemów Windows XP/Vista/7. Układy współrzędnych dla Polski dostępne będą spod uruchomionego programu i ustawień układów.

Leica iCON Office 2012

Pełna wersja oprogramowania w ostatniej oficjalnej wersji z 2012r. Możliwa do użycia dla klientów z wygasającym prawem do aktualizacji po dn. 01.07.2013. W pakiecie instalacyjnym zawarte są sterowniki klucza tylko do systemów Windows XP/Vista/7 oraz układy współrzędnych dla Polski.

Aby zapytać o ofertę na przedłużenie prawa do subskrypcji na kolejny rok prosimy o złożenie zapytania tutaj.

Pod linkiem tutaj uzyskasz listę motywacyjną do aktualizacji posiadanego oprogramowania. Wylistowaliśmy tam wszystkie ważniejsze funkcje, które zostały wydane po 2012 roku.

Jak wgrać układy współrzędnych dla Polski w wersji 2016-2019? Instrukcja tutaj.

Sterowniki klucza dla systemu Windows

Niezbędne dla wszystkich systemów Windows 95/98/ME/NT/2000/XP/Vista/7/8/8.1/10. Sterowniki z pakietu instalacyjnego 2012 nie nadają się do ostatnich wersji systemów 8/10.
W razie kłopotów z działaniem klucza zawsze prosimy pobrać oficjalną, ostatnią wersję sterowników klucza ze strony producenta kluczy pod adresem: www3.safenet-inc.com/support/hasp-srm/enduser.aspx

Dodatek do konwersji danych w formacie Leica DBX

Niezbędne do importu pomierzonych danych (robót) instrumentami Leica w formacie DBX, jak również do eksportu modeli i plików do wytyczania w terenie tymi instrumentami. Bez tego dodatku możliwa jest tylko wymiana danych w starszym formacie Leica *.GSI.

Dodatek do innych, mniej powszechnych, formatów danych

Dodatkowe formaty wymiany danych pomiędzy aplikacjami CAD.

Układy współrzędnych dla Polski

W przypadku ich niezainstalowania, na etapie instalacji programu, niezbędne są te pliki do konwersji współrzędnych pomiędzy układem BLH i lokalnym. Pliki luzem należy skopiować do folderu globalnego programu LiO (zwykle Moje Dokumenty/iCON Office/Global) .

Polskie tabele rysunkowe

Firma 3D Geosystemy przygotowała dla Państwa darmowe tabele rysunkowe w języku polskim z podłączanym obrazem logo oraz podpisu, jak również czyste tabele bez obrazów. Pliki luzem należy skopiować do folderu globalnego programu LiO (zwykle Moje Dokumenty/iCON Office/Global). Instrukcja użycia znajduje się również wewnątrz paczki zip.

MATERIAŁY INSTRUKTAŻOWE

Najnowsza wielka instrukcja 2017 w języku polskim.

W chwili obecnej zawiera ekrany funkcji w języku angielskim. Wkrótce zostaną zastąpione polskimi. Za utrudnienia przepraszamy.

Instrukcje w języku polskim

Pakiet niezbędnych instrukcji w języku polskim do programu uruchomionego również w języku polskim.

Instrukcja aktualizacji subskrypcji dla klucza HASP

Instrukcja do procedury pobierania prawa do aktualizacji programu Leica iCON Office z serwera producenta na klucz USB (HASP).

Instrukcje VIDEO w języku polskim

Pakiet przydatnych instrukcji do programu w języku polskim. Pokazano w przystępny sposób jak praktycznie wykonać niezbędne zadania.
Lista zawartych filmów video w powyższym pakiecie zip znajduje się tutaj.

Instrukcja dla Webex Meeting

Instrukcja do procedury uruchomienia meetingu online za pomocą kanału Cisco Webex używanego przez 3D Geosystemy do wsparcia i prezentacji szkoleniowych online

Player do nagrań ze spotkań online Webex

Specjalny program do oglądania nagrań w formacie .arf ze spotkań online poprzez kanał Cisco Webex, używany przez 3D Geosystemy do wsparcia i prezentacji szkoleniowych online.

TAGI: icon office download, pobieranie leica icon office

Top
Facebook
{"wp_error":"cURL error 60: SSL certificate problem: certificate has expired"}
%d bloggers like this: